Dopasowanie opon do pojazdu

escaping-904598-m
Rate this post

Warto pamiętać o tym, że rozmiar opon w samochodzie ma istotne znaczenie. Dlatego kierowcy coraz częściej zwracają na to uwagę. Istnieje kilka prostych metod, które pozwalają nam sprawdzić rozmiar opony. To właśnie w ten sposób dopasowujemy całość do naszego samochodu. Jeśli dobrze przyjrzymy się to na kołach możemy zauważyć ciąg znaków. Najczęściej taki numer ze znakami znajduje się bezpośrednio z boku opony.. Jeśli uda nam się w pełni zweryfikować rozmiar opon to będzie zdecydowanie łatwiej umieścić je w danym pojeździe. Oczywiście pełna homologacja taka jak w oryginalnym produkcie jest bardzo ważna.

rings-of-saturn-837358-m

Dopasowanie opon może być, więc bardzo trudne zwłaszcza, jeśli chcemy robić to sami. Dlatego też o wiele lepiej skorzystać z serwisu wulkanizacyjnego w ten sposób na pewno znajdziemy odpowiedni sposób na znalezienie właściwego rozmiaru opony. Oczywiście specialiści doskonale wiedzą jakie opony są najlepsze dlatego nie potrzebujemy nawet danych technicznych zawartych w specyfikacji danego samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>